Author: L***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks cute and they are very good
Color: White
Price: 15kr
| Material | ABS |
| Color | White |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Cartoon |
| Season | Spring |
| Style | French |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Festivals | Halloween |
| Height | 2 cm |
| Length | 14 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb2311249459211579 |
Author: L***v
Date:
Review: Looks cute and they are very good
Color: White
Author: c***3
Date:
Review: Great absolutely love it
Color: White
Author: <***3
Date:
Review: love these, bought these for my friends birthday party and kept getting compliments 😄😄
Color: White
Author: e***s
Date:
Review: loved having these one look good
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.