Author: s***a
Date:
Review: Oh my GOD! Il looks real and looks expensive love it it fit very well true to size nice colour . it's very nice!! 🚨❗❗Please like this review,I need points!!!
Color: Ombre
Price: 128kr
Original Price: 170kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2303239079554588 |
Author: s***a
Date:
Review: Oh my GOD! Il looks real and looks expensive love it it fit very well true to size nice colour . it's very nice!! 🚨❗❗Please like this review,I need points!!!
Color: Ombre
Author: m***1
Date:
Review: Absolutely stunning wig!
Color: Ombre
Author: n***5
Date:
Review: Absolutely live u have to mess about to get it looking good but thats just because of packing once used straighter on the top to iton out kinks looks amazing
Color: Multicolor
Author: d***x
Date:
Review: This is so pretty! Never got a wig before but I absolutely love this!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.