Author: f***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I have not tried it on yet because the wig has so much static
Färg: Guld
Price: 145kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 240 g |
| Längd | 65 cm |
| Krona | 58 cm |
| SKU | sb2312273477958555 |
Author: f***5
Date:
Review: I have not tried it on yet because the wig has so much static
Färg: Guld
Author: s***i
Date:
Review: el degradado de color no es de mi gusto he pedido dos y finalmente me quedo con la que es rubia entera
Färg: Guld
Author: j***k
Date:
Review: Bovenkant is heel erg donker, ik dacht dat het beetje donker en dan overloop naar blond maar vind de bovenkant echt te donker, retour gestuurd en voor een geheel blonde pruik gegaan.
Färg: Guld
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.