Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: λίγο πιο χοντρή η στέκα απ'ότι φαίνεται στη φωτογραφία
Color: Black
Price: 126kr
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Headband Wigs |
| Curl | Yaki Straight |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2312134446543582 |
Author: s***8
Date:
Review: λίγο πιο χοντρή η στέκα απ'ότι φαίνεται στη φωτογραφία
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.