Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: wig is very nice and soft luv the quality
Color: Black
Price: 116kr
Original Price: 155kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2403018641646874 |
Author: t***2
Date:
Review: wig is very nice and soft luv the quality
Color: Black
Author: l***5
Date:
Review: this wig is lovely and so long
Color: Black
Author: m***4
Date:
Review: Great quality great price very happy
Color: Black
Author: p***i
Date:
Review: very good for a good price. it's one of my favorites
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.