Author: d***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this wig its the best ever i want to order more just to have it for when the old one gets old IM OBSESSED!!!!!!
Color: Multicolor
Price: 170kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2209235956668013 |
Author: d***y
Date:
Review: I love this wig its the best ever i want to order more just to have it for when the old one gets old IM OBSESSED!!!!!!
Color: Multicolor
Author: n***f
Date:
Review: very cute and beautiful, I like it
Color: Multicolor
Author: a***3
Date:
Review: perfect love it
Color: Multicolor
Author: e***0
Date:
Review: AAAAATEEE!!! feels realistic n i love the colour
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.