Author: d***e
Date:
Review: I reccommend it. Looks real and great quality.
Color: Blonde Ombre
Price: 185kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2306212241433725 |
Author: d***e
Date:
Review: I reccommend it. Looks real and great quality.
Color: Blonde Ombre
Author: s***g
Date:
Review: Very good I love it so much
Color: Blonde Ombre
Author: g***5
Date:
Review: This wig looks so good and natural, like in the photo, I recommend 100%. The hairs feels natural and it has a nice colour and nice feeling when touching. The roots look not so fake for the price. It comes with something to cover up your natural hair
Color: Blonde Ombre
Author: l***8
Date:
Review: Great
Color: Blonde Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.