Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: one of the best wigs I've ever had. looks amazing
Color: Gold
Price: 165kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 245 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb25031302230032626 |
Author: m***a
Date:
Review: one of the best wigs I've ever had. looks amazing
Color: Gold
Author: s***0
Date:
Review: Good quality, arrived quickly, happy with my purchase.
Color: Multicolor
Author: e***1
Date:
Review: Very cute and nice, love this.
Color: Multicolor
Author: m***a
Date:
Review: awesome wig, the quality is amazing
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.