Author: t***a
Date:
Review: Thank you shein, everything is beautiful 🥰😍
Color: Dirty Orange
Price: 175kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2312124714371070 |
Author: t***a
Date:
Review: Thank you shein, everything is beautiful 🥰😍
Color: Dirty Orange
Author: z***9
Date:
Review: Soooooo realistic I can't believe it! Its perfect
Color: Dirty Orange
Author: 4***4
Date:
Review: Very much like real hair lidt my to chemo so happy i Can still have brsutigul Long hair
Color: Dirty Orange
Author: a***e
Date:
Review: Perfect very satisfied, seems ike real hair …sjnansjsnsnsnsnsnajnajansjsjsjjsjsnsnsnsnnsjsjsjsjnsjsjsjajajajajjabsbshsjajannanananajjajajaja
Color: Dirty Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.