Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely stunning wig!
Color: Ombre
Price: 128kr
Original Price: 171kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2303230886007227 |
Author: m***1
Date:
Review: Absolutely stunning wig!
Color: Ombre
Author: d***x
Date:
Review: This is so pretty! Never got a wig before but I absolutely love this!
Color: Multicolor
Author: s***n
Date:
Review: Got my wig today. I absolutely love it very soft, easy to wear. I just love it.
Color: Multicolor
Author: a***n
Date:
Review: love this wig true to pictures if not better looks real long wavy
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.