Author: 3***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice quality wig
Color: Blonde Ombre
Price: 175kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 311 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2411041219841120 |
Author: 3***7
Date:
Review: Very nice quality wig
Color: Blonde Ombre
Author: i***2
Date:
Review: very nice
Color: Blonde Ombre
Author: l***1
Date:
Review: Not very secure, hair isn’t good quality tends to fall out makes your head very warm
Color: Blonde Ombre
Author: s***5
Date:
Review: doesn't suit me personally but will keep for Halloween
Color: Blonde Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.