Price: 2 124kr
| Features | Built-In Speaker |
| Resolution | 1080P |
| Color | Black |
| Power Supply | Power Adapter |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Response Time | 1ms |
| Screen Size | 27" |
| Number of Screens | Single Screen |
| Screen Curvature | 1500R |
| Display Type | LED |
| Screen Size Range | 27" to 32" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 280cd/m |
| SKU | se2403184850244923 |
Brand Name: SCEPTRE
Quality: 708314 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.