Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing wig long soft and looks natural
Color: Black-brown
Price: 115kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2403200334961326 |
Author: b***a
Date:
Review: amazing wig long soft and looks natural
Color: Black-brown
Author: f***d
Date:
Review: Very pleased with this wig, quality is great too.
Color: Black-brown
Author: n***a
Date:
Review: My mom loves it , it covers her head perfectly the color is amazing and it’s heat resistant i recommend
Color: Black-brown
Author: t***c
Date:
Review: Super cute and good quality
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.