Author: p***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful hair, so soft and looks natural
Color: Brown
Price: 160kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb251024897392278675 |
Author: p***1
Date:
Review: beautiful hair, so soft and looks natural
Color: Brown
Author: c***n
Date:
Review: SO CUTE literally my fav wig (pls like i need points)
Color: Black
Author: d***9
Date:
Review: Perfect for my Halloween outfit
Color: Black
Author: l***6
Date:
Review: So so cute!! Love this wig. Just wanna cut the fringe
Color: Pink Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.