Author: r***a
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: es bella y larga no tan abundante pero no es de un solo color cambia en la raiz... se nota un poco
Färg: Dark Brown
Price: 146kr
Original Price: 195kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 280 g |
| Längd | 70 cm |
| Krona | 53-58 cm |
| SKU | sb2305032529604498 |
Author: r***a
Date:
Review: es bella y larga no tan abundante pero no es de un solo color cambia en la raiz... se nota un poco
Färg: Dark Brown
Author: d***1
Date:
Review: Perfect
Färg: Dark Brown
Author: d***6
Date:
Review: very good product
Färg: Dark Brown
Author: d***a
Date:
Review: Very satisfied just as the picture ✨✨✨
Färg: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.