Author: A***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good hair
Color: Brown Highlight
Price: 137kr
Original Price: 183kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25042193597275985 |
Author: A***i
Date:
Review: very good hair
Color: Brown Highlight
Author: d***9
Date:
Review: I am very much happy and satisfied with my purchased…
Color: Brown Highlight
Author: u***a
Date:
Review: good material thank you
Color: Brown Highlight
Author: n***a
Date:
Review: Nice
Color: Brown Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.