Author: t***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I'm recommend! Unique! The hair is soft and pleasant to the touch!
Color: Coffee Brown
Price: 131kr
Original Price: 175kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Coffee Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2408275054408520 |
Author: t***s
Date:
Review: I'm recommend! Unique! The hair is soft and pleasant to the touch!
Color: Coffee Brown
Author: x***x
Date:
Review: One of the best wigs Iv got off this, thick and lovely
Color: Coffee Brown
Author: L***o
Date:
Review: Used for ‘Sally’ costume for Halloween. Much better quality than expected would definitely recommend.
Color: Red
Author: d***a
Date:
Review: Pretty cool wig, looks very beautiful
Color: Coffee Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.