Author: J***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super cute and feels nice
Color: Brown
Price: 158kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 190 g |
| Length | 42 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2302200999929232 |
Author: J***z
Date:
Review: Super cute and feels nice
Color: Brown
Author: 呼***嘻
Date:
Review: i love it sm! its really realistic looking and fits nicely
Color: Black
Author: d***i
Date:
Review: It's OK. Not the best
Color: Brown
Author: t***b
Date:
Review: 🙏😍🤗❤️🔥🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.