Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice very good I like
Color: Gold
Price: 176kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25051236898090206 |
Author: b***6
Date:
Review: Nice very good I like
Color: Gold
Author: h***2
Date:
Review: Cuteeeee
Color: Gold
Author: e***e
Date:
Review: Super long and cute fits well
Color: Gold
Author: s***q
Date:
Review: nice long blonde wig its very comfortable and looks natural. no need for glue i wore all night and it stayed nice.
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.