Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great really beautiful please like
Color: Black-brown
Price: 119kr
Original Price: 159kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25032030825529022 |
Author: m***d
Date:
Review: Great really beautiful please like
Color: Black-brown
Author: 4***4
Date:
Review: Love it so so so so muchhhhh best quality
Color: Black-brown
Author: e***e
Date:
Review: love love love this wig! my first ever wig and i was not dissapointed. it doesn’t look too much like a wig honestly! has adjustable clips in the back as well. feels very high quality.
Color: Black-brown
Author: a***k
Date:
Review: Actually very good quality
Color: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.