Author: 3***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it
Color: Dirty Orange
Price: 168kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 294 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25012209493322638 |
Author: 3***1
Date:
Review: love it
Color: Dirty Orange
Author: e***s
Date:
Review: Great time, love it. Will wear all the time. Very happy indeed
Color: Brown Ombre
Author: 3***4
Date:
Review: Very beautiful and good quality
Color: Green
Author: e***n
Date:
Review: Excellent quality. Very happy with the purchase
Color: Dirty Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.