Author: t***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality
Color: Brown Highlight
Price: 128kr
Original Price: 171kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 294 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25012209493382802 |
Author: t***1
Date:
Review: Very good quality
Color: Brown Highlight
Author: k***k
Date:
Review: Love my products from Shein, always great value!
Color: Gold
Author: b***5
Date:
Review: good nice nice 👍 and perfect
Color: Brown Highlight
Author: k***.
Date:
Review: It’s very nice I love it
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.