Author: n***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍
Color: White
Price: 214kr
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260114150631713424467 |
Brand Name: TOAUTO
Quality: 4180976 people said the quality is very good!
Author: n***1
Date:
Review: 👍
Color: White
Author: m***3
Date:
Review: Bienjajajajajajajajajajajajaja
Color: White
Author: l***9
Date:
Review: بنصح فيهن ممتاااازين
Color: White
Author: r***2
Date:
Review: muito satisfeita
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.