Author: p***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: só dá para faróis sem capinha dentro do farol em cima da lâmpada. a lâmpada projeta luz de frente...
Color: White
Price: 321kr
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260205150889279288595 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 2867429 people said the quality is very good!
Author: p***9
Date:
Review: só dá para faróis sem capinha dentro do farol em cima da lâmpada. a lâmpada projeta luz de frente...
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.