Author: e***6
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Very good product, does what it has to, lights up very very bright, easy to install and just works.
Color: White
Price: 113kr
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 40W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq25021833277960097 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 154124 people said the quality is very good!
Author: e***6
Date:
Review: Very good product, does what it has to, lights up very very bright, easy to install and just works.
Color: White
Author: m***2
Date:
Review: Nice
Color: White
Author: l***a
Date:
Review: 👍🏻
Color: White
Author: b***v
Date:
Review: Eigentlich wollte ich wieder empfehlen und würde gerne zu empfehlen!!!!!!!
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.