Author: i***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good material 👍🏼 use it for my kids, not tight for them
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 34kr
| Material | Satin |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Drying Towels |
| Length | 31 cm |
| Width | 31 cm |
| Height | 0.5 cm |
| Diameter | 31 cm |
| SKU | sb2307032122164973 |
Author: i***m
Date:
Review: good material 👍🏼 use it for my kids, not tight for them
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: tare so practice and good material
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***1
Date:
Review: really cute product and so comfortable really good material
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: M***a
Date:
Review: very beautiful and good quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.