Author: v***7
Date:
Review: very nice, blends very nicely, would trust
Color: Apricot
Price: 26kr
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | ABS |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Pink |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Height | 1.5 cm |
| Width | 17 cm |
| Length | 3 cm |
| SKU | sb25081182133132344 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 6821246 people said the quality is very good!
Author: v***7
Date:
Review: very nice, blends very nicely, would trust
Color: Apricot
Author: v***j
Date:
Review: They work amazing for my bronzer and concealer would one hundred percent recommend as they blend very well and are lovely and soft on the skin! Pls like I’m broke ♥️
Color: Apricot
Author: j***o
Date:
Review: Very good quality nice and cozy! The material is soft in touch and the size i good also. As always very good condition and so was the packaging! Thank you shein! please like 💕💕
Color: Apricot
Author: J***n
Date:
Review: Exellent quality,set looks expensive🥰
Color: Apricot
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.