Author: 3***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product,good quality,true to image
Color: Multicolor
Size: 1m
Price: 28kr
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | 3 in1 Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw25051791968494649 |
Author: 3***8
Date:
Review: Great product,good quality,true to image
Color: Multicolor
Size: 1m
Author: c***3
Date:
Review: They all work perfectly, I recommend it to you all. I even love the colour. It’s really great
Color: Multicolor
Size: 1m
Author: a***a
Date:
Review: Perfect
Color: Multicolor
Size: 1m
Author: P***s
Date:
Review: Very good and fast charging
Color: Multicolor
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.