Author: e***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is super nice i love it
Color: Silver
Size: one-size
Price: 171kr
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Color | Silver |
| Type | Bulbs(Xenon) |
| Lumens | 3000~4000LM |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| SKU | sq2310140462499476 |
Author: e***j
Date:
Review: This is super nice i love it
Color: Silver
Size: one-size
Author: k***4
Date:
Review: Perfect!
Color: Silver
Size: one-size
Author: k***9
Date:
Review: great
Color: Silver
Size: one-size
Author: l***a
Date:
Review: I like it bought it for my dad’s car
Color: Silver
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.