Author: v***6
Date:
Review: really gooood!! i started my makeup around 5am and cried at the eras tour and went back home around 1am or 2 am and they still stick! even tho i didn’t add any glue! really good.
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 17kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.6 cm |
| Width | 10.5 cm |
| Length | 16 cm |
| SKU | sb2308081818749737 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 7987661 people said the quality is very good!
Author: v***6
Date:
Review: really gooood!! i started my makeup around 5am and cried at the eras tour and went back home around 1am or 2 am and they still stick! even tho i didn’t add any glue! really good.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***w
Date:
Review: love these! very cute
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: e***a
Date:
Review: The quality of this product is very good!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: VERY BEAUTIFUL!!❤️❤️❤️ Im in love! PLZ GIVE ME LIKE THANK YOU SO MUCH😍😍💙💜💞💓💚🧡❤️🔥
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.