Author: r***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very fast shipping and good quality
Color: White
Price: 85kr
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq2403045572412257 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 5518655 people said the quality is very good!
Author: r***5
Date:
Review: very fast shipping and good quality
Color: White
Author: d***2
Date:
Review: They look good and good quality
Color: White
Author: t***g
Date:
Review: Very good
Color: White
Author: t***g
Date:
Review: Perfect
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.