Author: r***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️🧡💛💚💙💜🖤💖 great product, great value and would definitely recommend 💖🖤💜💙💚💛🧡❤️ click the thumbs up and give the girl some likes ❤️🧡💛💚💙💜🖤💖
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 34kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 15 cm |
| Width | 12 cm |
| Length | 0.1 cm |
| SKU | sb2303176734713688 |
Author: r***9
Date:
Review: ❤️🧡💛💚💙💜🖤💖 great product, great value and would definitely recommend 💖🖤💜💙💚💛🧡❤️ click the thumbs up and give the girl some likes ❤️🧡💛💚💙💜🖤💖
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 4***4
Date:
Review: Really cute I used eyelash glue to make them stick better
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: n***r
Date:
Review: great for festivals
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: t***t
Date:
Review: Love these!! Very good & easy to use
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.