Author: d***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These chargers are really good for I phone or iPad
Color: Multicolor
Size: 2m
Price: 28kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2312295393153961 |
Author: d***9
Date:
Review: These chargers are really good for I phone or iPad
Color: Multicolor
Size: 2m
Author: s***i
Date:
Review: Good cable, sturdy and works fine
Color: Lighting Data Cable
Size: 1m
Author: a***y
Date:
Review: The color on this is gorgeous, it charges fast too
Color: Lighting Data Cable
Size: 1m
Author: a***n
Date:
Review: it was so amazing such amazining materials quality really enjoy the product very satirafied
Color: Lighting Data Cable
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.