Author: x***a
Date:
Review: I love this glowing cable. It’s very cute. I recommend the seller.!
Color: Blue[for IPhone]
Size: 2m
Price: 31kr
Original Price: 41kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Luminous |
| Color | Hot Pink |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2312299270033000 |
Author: x***a
Date:
Review: I love this glowing cable. It’s very cute. I recommend the seller.!
Color: Blue[for IPhone]
Size: 2m
Author: l***r
Date:
Review: excellent item great condition
Color: Multicolor[for Iphone]
Size: 1m
Author: m***9
Date:
Review: Good quality and fast charging mobile charger and has three in one .I needed this .I keep getting wrong size charger .You cannot go wrong with this charger 😑. Charger comes in different lengths. I have Samsung galaxy A03 mobile phone. Perfect size .we'll made and packaged 📦 I would recommend 👌. Thank you shein.
Color: Hot Pink
Size: 2m
Author: a***i
Date:
Review: Works as described! Quite bright colors
Color: Multicolor[for Iphone]
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.