Author: c***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works well, I like the color a lot
Color: Multicolor
Size: 1m
Price: 27kr
Original Price: 36kr
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Type | 3 in1 Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw25020697934778371 |
Author: c***s
Date:
Review: Works well, I like the color a lot
Color: Multicolor
Size: 1m
Author: l***t
Date:
Review: great producte i really like it
Color: Multicolor
Size: 1m
Author: n***a
Date:
Review: very good and very nice
Color: Multicolor
Size: 1m
Author: g***0
Date:
Review: I love it😍 perfect for everything😍 recommended👍🏻
Color: Multicolor
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.