Author: b***e
Date:
Review: Volume check! Texture check!! Curls check!!!! I love it. Thank you SHEIN ❤️
Color: Multicolor
Price: 130kr
Original Price: 173kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2303136645655848 |
Author: b***e
Date:
Review: Volume check! Texture check!! Curls check!!!! I love it. Thank you SHEIN ❤️
Color: Multicolor
Author: g***a
Date:
Review: Very good I recommend
Color: Multicolor
Author: a***r
Date:
Review: I can't believe how great that wig is! it looks almost like my hair. length and colour true to pics.
Color: Multicolor
Author: V***e
Date:
Review: honestly the most natural looking wig I have ever worn. it actually feels really nice too. complete bargin.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.