Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It was okay it was cheap material but it look okay
Color: Black
Price: 148kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2402179827144428 |
Author: a***7
Date:
Review: It was okay it was cheap material but it look okay
Color: Black
Author: A***u
Date:
Review: pretty thick and natural hair
Color: Black
Author: t***2
Date:
Review: love it like the photo quslity high
Color: Black
Author: f***7
Date:
Review: Fin peruk ser bra ut
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.