Author: C***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect and the wig is not too small
Color: Grey
Price: 114kr
Original Price: 152kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 253 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2303273622123739 |
Author: C***e
Date:
Review: Perfect and the wig is not too small
Color: Grey
Author: h***1
Date:
Review: very soft and nice colour
Color: Grey
Author: N***i
Date:
Review: Its sooo beautiful and comfortable
Color: Grey
Author: m***c
Date:
Review: This product is great
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.