Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It was more good than is expected , it is working just perfectly.I recommend it to all.
Color: White
Size: 1m
Price: 22kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2411040738471942 |
Author: s***7
Date:
Review: It was more good than is expected , it is working just perfectly.I recommend it to all.
Color: White
Size: 1m
Author: d***u
Date:
Review: C’est parfait like plss
Color: White
Size: 1m
Author: s***n
Date:
Review: good quality 👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: White
Size: 1m
Author: f***m
Date:
Review: Super cuuuute, i got this one just in case because i lose my cables often super cute cable looks strong, so i recommend it
Color: White
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.