Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product
Color: Piano Color
Price: 128kr
Original Price: 170kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 82 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb251105004098221244 |
Author: l***4
Date:
Review: Good product
Color: Piano Color
Author: m***1
Date:
Review: amazing quality. I was bopping my head all night at a concert for Halloween and it didn't budge. very comfortable and easy to wear. Also looked fabulous!
Color: Piano Color
Author: g***e
Date:
Review: beautiful, wonderful, I recommend it🥰👍
Color: Ombre
Author: K***A
Date:
Review: Like
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.