Author: 3***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veryy nice blonde colour live it
Color: Grey
Price: 174kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 81 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25092402554207787 |
Author: 3***7
Date:
Review: Veryy nice blonde colour live it
Color: Grey
Author: H***e
Date:
Review: I cut it and styled it so my pictures are not show the original piece. The wig is much longer originally. I just made it for myself as I wanted and used iron to make it straighter
Color: Gold
Author: L***h
Date:
Review: so good I love it top looks a bit weird but I just wore a hat
Color: Grey
Author: k***h
Date:
Review: Great quality would highly recommend
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.