Author: D***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Same as picture shown, best hair ever 🔥🔥
Color: Black
Price: 338kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Coffee Brown |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Net Weight | 350 g |
| Length | 90 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb260416110031198336009 |
Author: D***l
Date:
Review: Same as picture shown, best hair ever 🔥🔥
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.