Author: g***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو
Färg: Svart
Storlek: Typ C till iOS-1m
Price: 29kr
Original Price: 38kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2412022221631141 |
Author: g***9
Date:
Review: حلو
Färg: Svart
Storlek: Typ C till iOS-1m
Author: r***r
Date:
Review: fungerar utmärkt
Färg: Svart
Storlek: USB A till iOS -2m
Author: k***a
Date:
Review: Bra laddare den gör sitt jobb
Färg: Svart
Storlek: USB A till iOS -2m
Author: n***6
Date:
Review: نوعو منيح بس مو كتير سريع عادي
Färg: Svart
Storlek: USB A till iOS -2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.