Author: e***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautyful nail stickers.
Color: Multicolor
Price: 21kr
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| Height | 0.1 cm |
| Length | 10 cm |
| Width | 8 cm |
| SKU | sb260128093366709808390 |
Author: e***y
Date:
Review: Beautyful nail stickers.
Color: Multicolor
Author: g***r
Date:
Review: Amazing product Good quality Without smell
Color: Multicolor
Author: 4***4
Date:
Review: lovely stickers can be great
Color: Multicolor
Author: z***a
Date:
Review: Perfect, good quality, good value for money
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.