Author: y***0
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Blue
Price: 627kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | ABS |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260121135109966429655 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 8249240 people said the quality is very good!
Author: y***0
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Blue
Author: a***8
Date:
Review: I don’t like the tablet it sticking
Color: Violet Purple
Author: m***5
Date:
Review: My kids were very excited to get the tablet when it came it was just work only 2 days but after that doesn't charge it i was very worried about it what happened but it is really cheap material honestly
Color: Blue
Author: Y***t
Date:
Review: Prima 👌🏻🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓
Color: Violet Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.