Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ♥️
Color: Multicolor
Price: 25kr
| Material | Stainless Steel |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Sets |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| Net Volume | 1 ml |
| Length | 2 cm |
| Width | 8 cm |
| SKU | sb260409163804964405753 |
Author: b***a
Date:
Review: ♥️
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.