Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: As described, good quality, sturdy.
Color: Silver
Size: one-size
Price: 16kr
Original Price: 21kr
| Material | Stainless Steel |
| Pattern Type | Plain |
| Features | Portable |
| Power Supply | None |
| Color | Silver |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Length | 13.7 cm |
| Width | 0.5 cm |
| Height | 0.5 cm |
| SKU | sb2304258253436666 |
Author: k***a
Date:
Review: As described, good quality, sturdy.
Color: Silver
Size: one-size
Author: d***i
Date:
Review: true to product images
Color: Silver
Size: one-size
Author: r***y
Date:
Review: Really good quality!
Color: Silver
Size: one-size
Author: n***h
Date:
Review: just like the picture...very satisfied ❤️ good quality ..please like my comment I need the points..thank you🙏🥰
Color: Silver
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.