Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Shawty's like a melody in my head / That I can't keep out, got me singing like / Na-na-na-na, everyday / It's like my iPod stuck on replay
Color: Brown
Size: one-size
Price: 35kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Function | Clean |
| Type | Headband |
| Batteries Required | No Battery |
| Color | Brown |
| Batteries Included | No |
| Width | 14 cm |
| Length | 20 cm |
| Height | 5 cm |
| SKU | sb251207191981162346 |
Author: a***9
Date:
Review: Shawty's like a melody in my head / That I can't keep out, got me singing like / Na-na-na-na, everyday / It's like my iPod stuck on replay
Color: Brown
Size: one-size
Author: g***n
Date:
Review: Great it’s I loved it so much
Color: Brown
Size: one-size
Author: t***t
Date:
Review: It arrived broken but repairable and very pretty
Color: Brown
Size: one-size
Author: b***g
Date:
Review: super cute and super soft
Color: Brown
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.