Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: got one of these b44 and now I got this one for my mum works and is great
Color: White
Size: one-size
Price: 101kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 3.7 V |
| Length | 5 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 15.5 cm |
| SKU | sb2408016446283537 |
Author: h***a
Date:
Review: got one of these b44 and now I got this one for my mum works and is great
Color: White
Size: one-size
Author: t***h
Date:
Review: Have good opportunities, will satisfy of them ❤️❤️❤️
Color: White
Size: one-size
Author: p***7
Date:
Review: Really nice 😊
Color: White
Size: one-size
Author: y***8
Date:
Review: Amazing work and great project
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.