Author: l***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought it for Halloween, for a Mortician costume and it was perfect
Color: Black | 1 photo(s)
Price: 127kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 300 g |
| Length | 100 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2404119717271807 |
Overall Rating: 4.74/5
Author: l***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought it for Halloween, for a Mortician costume and it was perfect
Color: Black | 1 photo(s)
Author: v***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great wig, looking good on stage.
Color: Black | 3 photo(s)
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent for Morticia costume
Color: Black
Author: p***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good for the price
Color: Black | 1 photo(s)